Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný zařízený byt se zachovanými původními prvky, situovaný ve 4. patře zrenovovaného činžovního domu bez výtahu na pomezí Žižkova a Vinohrad. Výhodná lokalita v pěším dosahu Riegrových sadů, s plnou vybaveností v blízkém okolí, pár minut chůze od stanice metra Jiřího z Poděbrad, zastávky tramvaje a stanoviště pravidelných farmářských trhů.

Interiér tvoří plně vybavená obytná kuchyň s jídelním koutem a spíží, prostorná ložnice s velkým vestavěným patrem na spaní a en-suite koupelnou s vanou, samostatná toaleta a vstupní chodba. Byt je orientován do klidného dvora se zelení.

Základní nábytek, vysoké stropy, velká okna, vinylové podlahy, dlažba, plynové vytápění, pračka, UPC, balkony v mezipatrech domu. Zálohy na společné domovní služby a vodu 800 Kč měsíčně na osobu. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27460
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.