Byt, 3+kk

Romantické bydlení v atraktivní lokalitě pod Pražským hradem! Nabízíme k pronájmu nadstandardní, plně zařízený půdní mezonet s krásnými výhledy do historického okolí (předzahrada Valdštejnské jízdárny, Vltavské nábřeží, Pražský hrad, Vila Richter s přilehlými vinicemi, Petřínské zahrady). Byt je situován ve 3. patře zrekonstruované, památkově chráněné historické budovy s malebným dvorním traktem, bez výtahu. Klidné bydlení v historickém jádru Prahy na Malé Straně, 20 m od stanice metra Malostranská, v blízkosti mnoha významných historických památek a také parků, jako je např. Jelení příkop, Letenské, Petřínské a Vojanovy sady nebo ostrov Kampa.

Spodní patro bytu nabízí otevřený obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kvalitní kuchyní, jedna ložnice s vestavěnými skříněmi, oddělená posuvnými dveřmi, dále 2 koupelny (vana, bidetová toaleta / sprchový kout, toaleta) a otevřená vstupní hala. Z haly vede točité kovové schodiště nahoru do patra, které je tvořeno druhou ložnicí s vestavěnými úložnými prostory.

Klimatizace, kvalitní vybavení a zařízení, dřevěné podlahy, podlahové vytápění v koupelnách, vestavěné úložné prostory, spotřebiče Miele (pračka, myčka ad.), drtič odpadu, kávovar, základní nádobí a kuchyňské náčiní, plynový kotel, 3 TV. Možnost užívání WiFi a satelitního připojení Skylink (není v ceně). Byt je možno pronajmout bez nábytku. Záloha na společné domovní služby a vodu činí 1528 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27183
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  115 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.