Byt, 2+kk

Kompletně zařízený renovovaný byt se zachovanými původními prvky v 1. patře klasického činžovního domu s výtahem v klidné ulici v centru Prahy. Výhodná lokalita pouhých pár minut chůze od Hlavního nádraží a Václavského náměstí s přístupem ke všem třem trasám pražského metra a plnou vybaveností v bezprostředním okolí.

Byt tvoří 1 prostorná rohová ložnice (30 m2), obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Vysoké stropy, velká okna, parkety, vinylová podlaha, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektrický kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, základní nádobí, sklep. Záloha na společné domovní služby a vodu cca 800 Kč / osoba měsíčně. Poplatky za spotřebu elektřiny se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27163
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  53 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.