Byt, 3+kk

Moderní světlý zařízený byt s balkonem s prvotřídním výhledem do upravené zeleně Seminářské zahrady a na Petřínskou rozhlednu ve 3. patře zabezpečeného rezidenčního komplexu s výtahem a recepcí. Atraktivní lokalita na Malé Straně v blízkosti zastávky lanové dráhy, přitom zcela stranou hlavních turistických tras. Kvalitní občanská vybavenost v okolí, v blízkosti zastávky tramvají, pár zastávek ke stanici metra Malostranská (trasa A).

Interiér bytu tvoří 2 samostatné ložnice s výhledem do upraveného vnitrobloku, jedna s vestavěnými skříněmi a komorou, dále obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem, koupelna s masážním sprchovým koutem, masážní vanou a toaletou a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, mramorová dlažba a kuchyňská deska, bezpečnostní vstupní dveře, ústřední vytápění, žaluzie, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, sklep, výtah. Možnost pronájmu garážového stání nedaleko ve Vlašské ulici za 7.000 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění 5.608 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce. Byt lze pronajmout i jako nezařízený.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26778
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  87 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  91 m²
 • Parkování
  Parkování v nedaleké garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.