Byt, 3+1

Moderní nezařízený byt po kompletní nadstandardní rekonstrukci, situovaný v 5. patře kompletně zrekonstruované budovy Palác Dlouhá v srdci Starého města. Palác Dlouhá ve stylu Art Deco z 20. let 20. století se nachází ve výhodné lokalitě pouhých pár minut chůze od náměstí Republiky se stanicí metra a nákupním centrem Palladium, v pěším dosahu Staroměstského a Václavského náměstí. Prestižní adresa v srdci Prahy, obklopená vybranými restauracemi, kavárnami, butiky, obchody s delikatesami ad. V pěším dosahu nábřeží Vltavy a Letenských sadů.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, 2 ložnice, en-suite koupelna (sprchový kout, toaleta), 2 šatny, toaleta pro hosty a otevřená vstupní chodba.

Klimatizace, nové dřevěné podlahy a okna, kvalitní kuchyňská linka, bezpečnostní vstupní dveře, centrální topení, rolety, myčka, alarm, recepce a ostraha v budově. K dispozici 1 garážové stání v zakladači za 4.000 Kč měsíčně. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií cca 9.500 Kč měsíčně.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26314
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  128 m²
 • Parkování
  Garážové stání 4,000 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.