Byt, 2+1

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt s krásným výhledem na Plečnikův kostel Nejsvětějšího Srdce Páně a náměstí Jiřího z Poděbrad. Byt leží v 1. patře klasického činžovního domu bez výtahu na pomezí Žižkova a Vinohrad. Výhodná lokalita s rychlým spojením do centra, minutu chůze od stanice metra Jiřího z Poděbrad, v pěším dosahu nákupního centra Flora a plné občanské vybavenosti.

Interiér tvoří 1 ložnice, obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, koupelna s rohovou vanou, samostatná toaleta s bidetovou sprškou, úložná / technická komora a vstupní chodba.

Světlé vzdušné pokoje, vysoké stropy, velká okna, parkety, plovoucí podlaha, dlažba, linoleum, nový plynový kotel. Poplatky za společné domovní služby a vodu 600 Kč měsíčně na osobu. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25680
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  79 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.