Byt, 2+1

Nově kompletně zrekonstruovaný a vkusně zařízený byt s množstvím úložných prostor v jedinečné historické lokalitě. Byt je situován ve 2. patře citlivě zrenovovaného, památkově chráněného barokního domu z 16. století, bez výtahu. Prestižní historická lokalita na Malé Straně v blízkosti Karlova mostu a Kampy, v pěším dosahu Pražského hradu, pár kroků od zastávky tramvají, dvě krátké zastávky ke stanici metra Malostranská.

Do bytu se vstupuje z pavlače ve vnitrobloku domu. Interiér tvoří plně vybavená kuchyň, obývací pokoj a 1 ložnice s výhledy do malebného náměstí, a koupelna s vanou a toaletou. K bytu dále náleží upravený půdní úložný prostor o 16 m2, sklep o 8 m2 a komora na pavlači vedle bytu.

Designové vybavení a zařízení, zachované původní prvky, repasované parkety, dlažba, koberec, vysoké stropy, stěna vestavěných skříní v ložnici, nový plynový kotel, pračka, myčka, původní schodiště a vstupní dveře do domu. Poplatky za společné služby a vodu 900 Kč/měs. pro 1 osobu. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25628
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.