Byt, 2+kk

Moderní zařízený byt s 36 m2 terasou a výhledem do upravené zahrady ve vnitrobloku, situovaný v 11. patře uzavřeného rezidenčního projektu s privátním parkem, 24h recepcí, podzemním parkováním a ostrahou. Projekt se nachází v těsné blízkosti parku Parukářka, v příjemné lokalitě v Praze 3 s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu (Olšanská poliklinika, pošta, četné možnosti nakupování a sportovního vyžití) a dobrou dopravní dostupností do centra díky četným tramvajovým spojům a nedaleké stanici metra Želivského.

Byt tvoří 1 ložnice s en-suite koupelnou (vana, umyvadlo, toaleta), obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, technická komora, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Terasa je přístupná z obou hlavních místností.

Klimatizace, dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, pračka, myčka, základní nádobí a náčiní, dvě TV, videotelefon, sklep 5 m2. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Poplatky za společné domovní služby, vytápění a vodu 5500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. Interiér 66 m2, terasa 36 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25159
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  66 m²
 • Terasa
  36 m²
 • Celková plocha
  102 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.