Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu 2 sousední zrekonstruované byty se 2 koupelnami a zachovanými původními prvky. Jedná se o dva byty se samostatným vstupem v 1. patře historického domu se zahradou ve vnitrobloku, bez výtahu. Dům je situován v romantickém prostředí Malé Strany pod Pražským hradem, pár minut chůze od Karlova mostu. Půvabná lokalita minutu chůze od zastávky tramvají na Malostranském náměstí, jednu zastávku od stanice metra Malostranská.

První byt o 78 m2 tvoří plně vybavená průchozí kuchyň, prostorný obývací pokoj, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a technickým zázemím a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory. Druhý byt - studio - o 48 m2 tvoří plně vybavená průchozí kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj / ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a otevřená vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory.

Výhledy do zeleně ve vnitrobloku i do malebné ulice, dřevěné podlahy a dlažba, úložné prostory, dvoukřídlové interiérové dveře, plynový kotel, myčka. Poplatky za domovní služby a vodu cca 1500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25141
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  126 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.