Byt, 4+kk

Jedinečný, kompletně zrenovovaný a zařízený byt se 2 koupelnami a balkonem, situovaný ve 2. patře nově zrekonstruované luxusní rezidence Jilská II (jilska2.cz) s výtahem, 24h službou online concierge, honosnými vstupními prostorami a mnoha zachovanými původními architektonickými prvky. Exkluzivní lokalita v historickém jádru Prahy s veškerou občanskou vybaveností v okolí, pár minut chůze od Václavského a Staroměstského náměstí a stanic metra Můstek a Národní třída. V okolí se nacházejí nejlepší pražské kavárny a restaurace, stejně jako četné možnosti kulturního vyžití.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou luxusní kuchyní, dvě ložnice s en-suite koupelnami (vana / sprchový kout, toaleta), jedna navíc s vybavenou šatnou, dále třetí ložnice (příp. pracovna či šatna), toaleta pro hosty a vstupní hala s balkonem do vnitrobloku a vestavěnými úložnými prostory.

Vysoký standard materiálů a provedení, inteligentní ovládání domácnosti Smart Home System, vybavení včetně lůžkovin, klimatizace, parkety, vyhřívaná dlažba v koupelnách, vysoké stropy, štuková výzdoba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, zatemňovací rolety, pračka, kuch. spotřebiče Miele, vinotéka, domácí kino, audio systém, TV, centrální vypínač, alarm, sklep. Možnost pronájmu garážového stání. Zálohy na společné domovní služby, spotřebu energií a služby concierge cca 12 000 Kč měsíčně.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25081
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  137 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  141 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu garážového stání za 5.000 Kč/měs.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.