Byt, 3+1

Prostorný zrenovovaný byt ve druhém patře rekonstruované budovy s výtahem z 30. let v klidné ulici nedaleko náměstí Republiky.

Byt má 2 ložnice, velkou halu, obývací pokoj, plně vybavenou samostatnou kuchyň, koupelnu s rohovou vanou, 2 samostatná WC a úklidovou komoru s výlevkou.

Byt je velmi světlý díky velkým oknům a původním trojkřídlovým dveřím, které do interiéru propouštějí dostatek přírodního světla. Klimatizace v obou ložnicích. Pračka se sušičkou, myčka, sklokeramická varná deska, skříně, parkety, domácí vrátný, telefonní linka, TV, satelit. V budově je k dispozici 24hodinová recepce a fitness místnost s rozsáhlým vybavením (zahrnuto v ceně nájmu). Zálohy na služby a energie 7.500 Kč měsíčně. K dispozici od prosince 2016.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  2481
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  144 m²
 • Parkování
  Parkování v objektu za 5.000 Kč měsíčně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.