Byt, 2+kk

Atraktivní, kompletně zrekonstruovaný zařízený byt s otevřenou dispozicí, situovaný ve 2. patře nerenovované historické budovy s původními dřevěnými schody a pavlačemi v srdci Starého města. Výhodná lokalita pouhých pár minut chůze od náměstí Republiky se stanicí metra a nákupním centrem Palladium, v pěším dosahu Staroměstského a Václavského náměstí. Prestižní adresa v centru Prahy, obklopená vybranými restauracemi, kavárnami, butiky, obchody s delikatesami ad. V pěším dosahu nábřeží Vltavy a Letenských sadů.

Vzdušný interiér tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 1 velká ložnice s šatnou, en-suite koupelna (sprchový kout, vana, dvě umyvadla, toaleta) a vstupní chodba s technickým zázemím. Místnosti v bytě nejsou odděleny dveřmi.

Zachované původní architektonické prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, betonová stěrka, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, rolety, pračka, myčka, úložná komora vedle bytu. V případě nutnosti je možno oddělit ložnici od obývacího pokoje vybudováním dveří. Bez výtahu. K dispozici od ledna 2024, po dohodě možno dříve.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24719
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií cca 6.500 Kč/měs.
 • Podlahová plocha *
  98 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.