Byt, 2+kk

Kompletně zrenovovaný zařízený byt v 1. patře plně zrekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem a možností parkování. Klidná ulice v těsné blízkosti náměstí Republiky se stanicí metra, tramvajemi a obchodními centry Palladium a Kotva. Lokalita nabízí bohaté kulturní a společenské vyžití a plnou občanskou vybavenost.

Interiér tvoří prostorný obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s en-suite koupelnou (vana se sprchovou zástěnou, toaleta), toaleta pro hosty a vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, štuková výzdoba, dřevěné parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, zatemňovací rolety v ložnici, vlastní plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, základní nádobí a náčiní, ložní prádlo, TV. Možnost pronájmu parkovacího stání ve dvoře za 5000 Kč měsíčně. Zálohy na poplatky za společné domovní služby a vodu 1500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. Možnost krátkodobého pronájmu.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24666
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  66 m²
 • Parkování
  Možnost parkování ve dvoře za 5000 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.