Byt, 2+kk

Moderní zařízený byt s výhledy do zeleně, situovaný ve 4. patře nově postaveného rezidenčního projektu Garden Towers s recepcí, upraveným atriem a podzemním parkováním. Projekt se nachází v blízkosti parku Parukářka, v příjemné lokalitě v Praze 3 s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu (nákupní centrum Flora, Olšanská poliklinika, pošta, četné možnosti sportovního vyžití) a dobrou dopravní dostupností do centra díky četným tramvajovým spojům a nedalekým stanicím metra Želivského a Flora.

Interiér bytu tvoří 1 ložnice, světlý obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a francouzskými okny, koupelna s vanou a toaletou, šatna / úložná komora a vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, alarm, sklep, vstup do budovy na čip. Garážové stání zahrnuto v ceně nájmu. Záloha na společné služby, vodu a topení cca 4300 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24607
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  71 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.