Byt, 3+1

Plně zrekonstruovaný zařízený byt situovaný ve 4. patře klasického činžovního domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Výhodná lokalita v historické části města v pěším dosahu nábřeží Vltavy, v blízkosti Staroměstského náměstí a prestižní Pařížské ulice.

Plně klimatizovaný interiér tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou, plně vybavená kuchyň, 2 samostatné ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, úložná komora, chodba s mnoha vestavěnými skříněmi, toaleta pro hosty a vstupní hala.

Zachované původní prvky, velká okna, parkety, vestavěné úložné prostory, plynový kotel, myčka, nádobí, žehlička, žehlicí prkno, TV, alarm, domácí vrátný. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23888
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  124 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.