Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+1

Zrekonstruovaný zařízený byt ve třetím patře zrenovovaného činžovního domu s množstvím zachovaných původních architektonických prvků, bez výtahu. Výhodná lokalita v klidné ulici na Vinohradech, pár kroků od stanice metra Jiřího z Poděbrad, v pěším dosahu nákupního centra Flora, s plnou vybaveností v blízkém okolí.

V bytě je vybavená kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj, 1 ložnice, koupelna se sprchou a WC, šatna a komora/prádelna.

Vysoké stropy, vzdušné místnosti, parkety a dlažba, žaluzie, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, internetové a satelitní připojení, domácí vrátný. Zálohy na společné domovní služby a spotřebu energií 4000 Kč měsíčně. Možnost krátkodobého pronájmu (6 měsíců) za vyšší nájemné.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  90 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  2376
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.