Byt, 3+1

Atraktivní atypický designový byt se 3 vestavěnými galeriemi a privátní terasou. Tento zrekonstruovaný a zařízený byt se nachází v přízemí historického činžovního domu se zachovanými původními prvky. Skvělá lokalita na Malé Straně pár kroků od nábřeží Vltavy, s množstvím kvalitních restaurací a kaváren v okolí, v pěším dosahu Starého Města, Národního divadla, parku na Kampě a Petřínských sadů, 100 m od zastávky tramvají.

Vkusný interiér tvoří plně vybavená průchozí kuchyň a nad ní velká galerie s manželskou postelí, jídelna s galerií vybavenou jako obývací pokoj, 1 samostatná ložnice s třetí galerií - patrem na spaní, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vybavená šatna a otevřená vstupní chodba. Na dvoře je nájemcům k dispozici terasa s posezením.

Nadstandardní materiály a vybavení, vysoké stropy, vinylové podlahy a dlažba, podlahové vytápění, bezpečnostní dveře, vestavěné úložné prostory, samostatná šatna, pračka, sušička, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, TV, videotelefon, sklep. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23686
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Zálohy na poplatky za domovní služby a energie 6.000 Kč/měs.
 • Podlahová plocha *
  76 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.