Byt, 2+kk

Plně zařízený, klimatizovaný byt z dílny renomovaného českého architektonického studia de.facto, situovaný ve 4. patře funkcionalistického činžovního domu po kompletní rekonstrukci, s výtahem, podzemní garáží a kamerovým systémem. Budova, kvalitně a citlivě zrenovovaná s důrazem na detail, zachování původních prvků a použití nadstandardních materiálů stojí v centru Prahy nedaleko Novoměstské radnice, 3 minuty chůze od stanice metra a zastávek tramvají na Karlově náměstí a 7 minut od metra Můstek na Václavském náměstí, v lokalitě s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou, bidetem a toaletou a vstupní hala s úložnými prostory.

Vysoký standard vybavení a provedení, italský mramor v koupelně, dubové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, špičková sanitární technika, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, žehlička a žehlicí prkno, nádobí, 2 TV, videotelefon, sklep. Byt je orientován do klidné ulice. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání v domě. Záloha na společné domovní služby, spotřebu energií a internet: 5000 Kč měsíčně.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22808
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Parkování
  Parkovací stání k dispozici.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.