Byt, 3+kk

Luxusní, částečně zařízený moderní byt se 2 ložnicemi a 2 koupelnami, navržený architektonickým studiem de.fakto, ve 2. patře luxusní rezidence s výtahem a parkováním v centru Prahy. Historický dům s klasicistní fasádou prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí včetně instalace nových úsporných technologií. Budova stojí ve výhodné lokalitě s výbornou dopravní dostupností, pár kroků od stanice metra Náměstí Republiky (trasa B), řady tramvajových linek a nákupních center Palladium a Kotva, v pěším dosahu Staroměstského a Václavského náměstí.

Interiér bytu tvoří prostorný světlý obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, hlavní ložnice s plně vybavenou en-suite koupelnou, druhá ložnice, samostatná koupelna (vana, sprchový kout, toaleta, bidet. sprška), šatna a velká vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Špičkové vybavení a provedení, dřevěné podlahy, podlahové topení v koupelnách, vysoké stropy, bezpečnostní dveře, chlazení a sálavé vytápění ve stěnách a stropech, systém nucené výměny vzduchu, inteligentní systém ovládání domácnosti, WiFi, pračka se sušičkou, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, 2 lednice s mrazničkami. Možnost pronájmu parkovacího stání v garáži poblíž domu za 7000 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby a spotřebu energií: 10.300 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22389
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  186 m²
 • Parkování
  Parkování poblíž domu v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.