Byt, 3+1

Skvost pod Pražským hradem! Nově kompletně zrenovovaný byt s malou předzahrádkou, situovaný v přízemí zrekonstruovaného historického domu ze 16. století. Dům se nachází v půvabné dlážděné uličce na Malé Straně, v bezpečné oblasti s četnými cizími zastupitelstvími. Přestože se byt nachází v historickém centru, leží mimo hlavní turistickou zónu. V pěším dosahu Malostranského náměstí se zastávkou tramvají a Karlova mostu, jedna zastávka od stanice metra Malostranská.

Byt byl kompletně pečlivě zrekonstruován s ohledem na zachování původních architektonických prvků. Interiér tvoří průchozí obývací pokoj, plně vybavená průchozí kuchyň s jídelním prostorem a hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), oddělená od obývacího pokoje prosklenou stěnou. V zadní části se nachází druhá ložnice, koupelna (vana, toaleta), komora, vinný sklípek, toaleta pro hosty a vstupní hala.

Kamenná dlažba, nové parkety, klenuté stropy, nové kvalitní vybavení, nové topení, vestavěné úložné prostory, myčka, alarm, domácí vrátný. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22021
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby a zálohy na spotřebu energií se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.