Byt, 2+kk

Moderní zařízený ateliér situovaný ve 3. patře kompletně zrekonstruované budovy Palác Dlouhá v centru Starého Města. Budova ve stylu Art Deco z 20. let 20. století se nachází ve výhodné lokalitě pouhých pár minut chůze od náměstí Republiky se stanicí metra a nákupním centrem Paladium, v pěším dosahu Staroměstského a Václavského náměstí.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), toaleta pro hosty a otevřená vstupní chodba.

Na podlahách parkety, bezpečnostní dveře, velká okna, zabudované osvětlení, stmívače, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, alarm. Poplatky za společné služby a zálohy na spotřebu energií 4000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21900
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.