Byt, 3+1

Kompletně zrekonstruovaný zařízený byt se zachovanými původními prvky, situovaný ve 4. patře zrenovovaného činžovního domu s výtahem. Dům se nachází v klidné ulici v blízkosti parků Parukářka a Riegrovy sady, v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a rychlou dostupností do centra (tramvajové a autobusové spoje, jedna zastávka tramvají ke stanici metra Hlavní nádraží).

Interiér bytu tvoří plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj, 2 ložnice orientované do klidného vnitrobloku, dále koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a centrální vstupní hala.

Vysoké stropy, parkety a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, myčka, sklep. Poplatky za společné domovní služby a záloha na spotřebu energií cca 6000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21873
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  90 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.