Byt, 3+1

Kompletně nově zrekonstruovaný luxusní byt situovaný v 1. patře citlivě zrenovovaného barokního paláce, jehož historie sahá až do r. 1400. Prestižní lokalita na Malé Straně v blízkosti Karlova mostu a Kampy, v pěším dosahu Pražského hradu. Klidná ulice minutu chůze od zastávky tramvají na Malostranském náměstí, 5 minut chůze k metru Malostranská.

Byt tvoří prostorný obývací pokoj s plynovým krbem, plně vybavená kuchyň, zimní zahrada se skleněným stropem, dále hlavní ložnice s šatnou, koupelna s vanou a toaletou, průchozí ložnice (případně pracovna), toaleta pro hosty a velká vstupní hala. V interiéru byly vkusně zkombinovány moderní prvky se zachovanými původními architektonickými detaily.

Krásný výhled na protější kostel Panny Marie pod řetězem a malebné náměstí, dřevěné podlahy, trámový strop, kuchyňské spotřebiče zn. Miele a Siemens, alarm, videotelefon. Poplatky za společné domovní služby, vodné a stočné 500 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20875
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  132 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.