Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Částečně zařízený podkrovní byt situovaný ve 4. patře zrekonstruovaného činžovního domu bez výtahu v Praze 3 na Žižkově, přímo u zastávky autobusu. Rychlé spojení do centra (5 min.), lokalita s dobrou vybaveností v okolí, v blízkém dosahu parků Vítkov a Parukářka.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, koupelna s vanou a dvěma umyvadly, toaleta s umyvadlem a otevřená vstupní hala.

Parkety a linoleum, bezpečnostní vstupní dveře, dřevěné trámy, vestavěné skříně, centrální plynové vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, domácí vrátný. Poplatky za společné domovní služby, vodu a topení cca 3.300 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  120 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  20792
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.