Byt, 3+kk

Reprezentativní, kompletně zrenovovaný zařízený byt s půvabnou zahrádkou ve vnitrobloku, situovaný v 1. patře plně zrekonstruovaného půvabného historického činžovního domu bez výtahu. Atraktivní lokalita doslova pár kroků od Karlova mostu a Malostranského náměstí, v pěším dosahu Pražského hradu, pár minut chůze od stanice metra Malostranská.

Interiér bytu tvoří prostorný salon s kachlovými kamny, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, velká ložnice s točitým schodištěm na vestavěnou galerii, pracovna (druhá ložnice), plně vybavená koupelna, hala, toaleta pro hosty a vstupní hala. V přízemí domu se nachází sauna, která náleží pouze k tomuto bytu.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, bezpečnostní dveře, plynové vytápění, alarm. Byt je možno pronajmout i bez nábytku nebo částečně zařízený. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20315
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  220 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.