Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Nově zrenovovaný byt situovaný ve zvýšeném přízemí zrekonstruovaného činžovního domu se zachovanými původními prvky a společnou zahradou ve vnitrobloku. Klidná lokalita na rozhraní Vinohrad a Žižkova v bezprostřední blízkosti pěkně upraveného dětského hřiště a parku, 5 minut od centra, stanice metra Hlavní nádraží a Riegrových sadů.

Byt tvoří obývací pokoj, 2 ložnice - jedna s okny do ulice a druhá do dvora, dále plně vybavená kuchyň se spíží, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala.

Vysoké stropy, štukové dekorace, velká okna, parkety a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektrické vytápění, domácí vrátný, sklep. Bez výtahu. Správce v domě. Poplatky za společné domovní služby a vodu 600 Kč/os./měs. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  85 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  19607
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.