Byt, 2+kk

Renovovaný byt situovaný v 1. patře kompletně zrekonstruovaného historického pavlačového domu na Malé Straně na úpatí Petřína. Lokalita s plnou občanskou vybaveností, v pěším dosahu Vltavy a ostrova Kampa, s rychlou dostupností do centra.

Byt má obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 prostornou ložnici s kachlovými kamny, koupelnu s vanou a sprchovou zástěnou, toaletu a propojovací chodbu sloužící jako šatnu.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, žaluzie, parkety a dlažba, pračka se sušičkou, myčka, alarm, satelitní TV připojení, domácí vrátný. Možnost internetového připojení za dodatečný poplatek. Ideální pro dvě osoby. V přízemí domu je k dispozici úložný prostor pro kola apod. Bez výtahu. Parkování ve dvoře za domem možné za 4.000 Kč/měsíc (po dohodě). Záloha na společné domovní služby 3000 Kč měsíčně. Plyn a elektřinu je možno převést na nájemce. K dispozici od února 2016.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18850
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  68 m²
 • Parkování
  Bezpečné parkování v ceně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.