Byt, 2+kk

Luxusní zařízený půdní mezonet v prestižní lokalitě Prahy. Podkrovní byt ve 4. patře citlivě zrenovovaného barokního paláce, jehož historie sahá až do r. 1400. Jedinečná historická lokalita na Malé Straně v blízkosti Karlova mostu a Kampy, v pěším dosahu Pražského hradu a Petřína. V interiéru bytu byly spojeny původní zachované prvky s moderním designem a zařízením.

Ve spodní úrovni se nachází prostorný otevřený obývací pokoj s plně vybavenou špičkovou kuchyní, šatna, toaleta a otevřená vstupní hala. V patře je umístěna ložnice s koupelnou se solitérní vanou. Okna bytu skýtají výhledy na Petřín, Pražský hrad a malebné věže a střechy okolních malostranských domů.

Luxusní vybavení, dubové parkety, vestavěné úložné prostory, podlahové topení, alarm. Bez výtahu. Klidná bezpečná lokalita minutu chůze od zastávky tramvají na Malostranském náměstí, 5 minut chůze k metru Malostranská. Poplatky jsou hrazeny zvlášť - cca 5000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  16481
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  155 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.