Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Nadstandardní klimatizovaný víceúrovňový byt k pronájmu v 1. patře kompletně zrekonstruované rezidence s výtahem, recepcí, zachovanými původními prvky, zatravněným atriem, kamerovým systémem a parkováním. Klidná ulice v pěším dosahu Karlova náměstí se stanicí metra a zastávkami tramvají.

Hlavní úroveň bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, technická místnost, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. V dalších dvou úrovních se nachází vždy jedna ložnice s otevřenou šatnou (příp. pracovnou) a plně vybavenou en-suite koupelnou.

Dubové podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, kvalitní spotřebiče, plynový kotel, centrální vypínač, alarm. Správce v budově. Možnost pronájmu garážového stání za 5000 Kč měsíčně. Poplatky za společné domovní služby 3600 Kč/měs. Spotřeba energií bude převedena na nájemce. K dispozici od října 2022.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  155 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Referenční číslo
  15494
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.