Byt, 3+1

Luxusní pronájem v úžasné historické lokalitě přímo na břehu Vltavy na okraji ostrova Kampa. Tento krásně zrenovovaný byt s výhledem na Vltavu, Pražský hrad a Karlův most je situován ve 3. patře neorenesančního domu z r. 1890 se zachovanými původními prvky, noční ostrahou, kavárnou, restaurací a upraveným dvorem s posezením a sprchou.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, 2 ložnice, plně vybavená koupelna, toaleta pro hosty, technická místnost a vstupní chodba.

Vzdušné místnosti, parkety a původní teraco, štuky, spotřebiče Miele, topení a chlazení, vytápěná dlažba v koupelně, plynový kotel, TV, WiFi internet, alarm, videotelefon, výtah. K dispozici nájemcům jsou také služby concierge (za příplatek). Zálohy na spotřebu vody a klimatizaci 4500 Kč/měs. Poplatky za společné domovní služby pro jednu osobu jsou zahrnuty v nájmu, každá další osoba 1100 Kč/měs. Spotřeba energií bude převedena na nájemce. K dispozici od září 2015.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  14972
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  135 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.