Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený designový byt po kompletní rekonstrukci ve 2. patře částečně renovovaného činžovního domu bez výtahu. Budova stojí v atraktivní lokalitě v centru Prahy doslova pár kroků od Václavského náměstí s rychlým přístupem ke všem třem trasám pražského metra a plné občanské vybavenosti.

Byt tvoří obývací pokoj, jídelní prostor a plně vybavený kuchyňský kout, 1 ložnice s šatnou a en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta, bidet. sprška), samostatná toaleta s bidet. sprškou a vstupní hala s úložnými prostory. Byt je tichý s orientací do zeleně vnitrobloku.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, bezpečnostní dveře, plynový kotel, centrální vypínač, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, alarm, sklep. Poplatky za společné služby 1000 Kč/os,/měs. Poplatky za spotřebu plynu a elektřiny budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13917
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.