Byt, 3+1

Plně zrekonstruovaný částečně zařízený byt se 2 koupelnami a zachovanými původními prvky ve třetím patře kompletně zrenovovaného činžovního domu s výtahem. Výhodná lokalita v centru Prahy v klidné oblasti s pěší dostupností k veškeré občanské vybavenosti, pár kroků od tramvají, metra Florenc a hotelu Hilton. Stanice metra Náměstí republiky s obchodním centrem Palladium jsou vzdáleny jen pár minut chůze. Bazén a posilovna 2 minuty od domu, nedaleko tenisových kurtů na Štvanici.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj propojený s plně vybavenou kuchyní se spíží, 2 ložnice, en-suite koupelna se sprchovým koutem, koupelna s vanou a vstupní hala.

Vysoké stropy, parkety a dlažba, mramorem obložené koupelny, toaleta a bidet v obou koupelnách, bezpečnostní dveře, pračka, myčka, TV, alarm, domácí vrátný. Poplatky za společné služby jsou zahrnuty v ceně nájmu. Zálohy na spotřebu energií 2.000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13362
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  105 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.