Byt, 2+kk

Kompletně zrenovovaný byt se zachovanými původními prvky v 1. patře plně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem v klidné ulici pouhých pár minut chůze na Václavské náměstí s rychlým přístupem ke všem třem trasám pražského metra.

Interiér bytu tvoří světlý obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnice s okny do zeleně vnitrobloku, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala.

Vysoké stropy, štuky, plovoucí podlahy, bezpečnostní dveře, obklady Villeroy & Boch v koupelně, plynový kotel, pračka, skříně, sklep 2 m2. Po dohodě možnost zařídit nábytkem. Poplatky za společné domovní služby včetně internetu a záloh na spotřebu energií 4.000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10605
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.