Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt v historickém centru Prahy. Renovovaný byt se nachází ve zvýšeném přízemí kompletně zrekonstruovaného bytového domu v klidné ulici pár kroků od nábřeží Vltavy, Žofína a Národního divadla. Prestižní lokalita v blízkosti mnoha historických a kulturních památek, s plnou občanskou vybaveností a množstvím kvalitních restaurací, bister a kaváren, v pěším dosahu stanic metra Karlovo náměstí a Národní třída.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelní částí a plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s velkou vestavěnou skříní, en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta) a orientací do vnitrobloku, druhá koupelna (sprchový kout, toaleta) a vstupní chodba s vestavěnou skříní. 

Masivní parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, rozkládací sedačka, nový plynový kotel, pračka, myčka, indukční varná deska, základní nádobí, TV, videotelefon. K dispozici od 1. dubna 2023. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100881
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1345 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  82 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.