Byt, 3+kk

Atraktivní, kompletně zařízený designový byt se 2 koupelnami ve 3.NP nárožního bytového domu s výtahem, honosnými společnými prostory a bohatě zdobenou fasádou. Dům, který byl postaven v roce 1901 v eklektickém stylu se secesními prvky dle návrhu architekta Horáka, je příhodně situován ve vyhledávané lokalitě na rozhraní Žižkova a Vinohrad, v těsném sousedství Riegrových sadů, s výbornou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí a velmi rychlým spojením do centra. Stanice metra Jiřího z Poděbrad je v pěším dosahu, zastávky autobusů a tramvají jsou rovněž vzdáleny jen několik minut chůze.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a výhledem do přilehlého parku a na Petřín, hlavní ložnice s vybavenou šatnou a en-suite koupelnou s vanou, bidetem a toaletou, druhá ložnice s vestavěnými skříněmi a pracovním koutem, samostatná koupelna se sprchovým koutem a toaletou a velká vstupn hala s osvětlenými vestavěnými skříněmi. Hlavní ložnice je orientována na severovýchod do vnitrobloku, zbytek bytu je orientován na jihozápad, do ulice.

Vzdušné pokoje, masivní dubové podlahy, dlažba, vysoké stropy, kopie masivních špaletových oken s izolačními dvojskly, bezpečnostní vstupní dveře, kvalitní sanita, pračka, myčka, indukční varná deska, TV, videotelefon, sklep.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100877
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné domovní služby a vytápění 8600Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  97 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.