Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný zařízený byt se zachovanými původními prvky ve 2. patře plně zrenovovaného historického pavlačového domu původně ze 14. století, s výtahem. Budova z éry Karla IV., kterou postavil slavný architekt Petr Parléř, stojí v exkluzivní lokalitě v rušné ulici v malebném prostředí Malé Strany v bezprostředním sousedství Karlova mostu, pár kroků od Malostranského náměstí, v pěším dosahu Pražského hradu, pár minut chůze od stanice metra Malostranská.

Malebný interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnice s velkou vybavenou šatnou, druhá ložnice, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba. Do bytu se vstupuje z pavlače domu. 

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, nová okna se zvukovou izolací, masivní dřevěný nábytek, plynový kotel, podlahové vytápění v koupelně, vnitřní teakové žaluzie, pračka a sušička Siemens, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon, satelitní připojení, sklep, výtah na čip. Možnost zajištění parkování v nedalekém hotelu za 7.000 Kč měsíčně a využití wellness za 3.000 Kč měsíčně. Možnost střednědobého pronájmu minimálně na 6 měsíců. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100654
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby, spotřebu energií a internet: 6.000 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha *
  98 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedalekém hotelu.
 • Sklep
  10 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.