Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu plně zmodernizovaný byt v centru Prahy se 2 koupelnami, v 5. patře domu, při jehož kompletní přestavbě byla zachována původní art deco fasáda z 20. let minulého století. Tato jedinečná multifunkční budova stojí ve finančním a obchodním centru města a prochází jí nová pasáž propojující Jungmannovu ulici s ulicemi Vladislavova a Purkyňova. Autory fasády ve stylu německého expresionismu jsou architekti Viktor Lampl a Otto Fuchs. Budova je velmi snadno dostupná MHD – pár kroků od stanic metra Národní třída (trasa B) a Můstek (trasy A, B) a zastávek tramvají. Výhodou je také široké spektrum služeb dostupných v blízkém okolí a v nedalekém obchodním centru Quadrio.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavená kuchyň, 2 samostatné ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, en-suite koupelna s vanou, bidetem a toaletou a vstupní hala.

Kvalitní materiály a provedení, podlahy z běleného dubu, dlažba, vytápěné podlahy v koupelnách, termoizolační dvojskla, centrální plynové vytápění, žulová pracovní deska v kuchyni, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon, vstup do budovy na čip. Byt je možno zařídit nábytkem za vyšší nájemné. Uvedené fotografie byly pořízeny ve vzorovém bytě. ZAŘÍZENÉ! K dispozici od února 2023.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100537
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Zálohy na poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění 6.000 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  82 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.