Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nadstandardní, kompletně zařízený půdní mezonetový byt s neopakovatelným přímým výhledem na Pražský hrad, Petřín, Staré Město, Vltavu, Karlův most a Národní divadlo. Byt je situován ve 4., nejvyšším patře udržovaného zrekonstruovaného bytového domu z konce 19. století, s výtahem a krásně upraveným zeleným vnitroblokem. Budova stojí v blízkosti Letenských sadů, 5 minut chůze od Malostranského náměstí, v pěším dosahu Starého Města a občanské vybavenosti. Před domem se nachází park na Klárově, na jehož opačné straně je stanice metra Malostranská a zastávky tramvají.

Ve spodní úrovni bytu se nachází obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a střešním oknem s nádherným výhledem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. V horním patře je galerie s ložnicí. 

Klimatizace, dřevěné parkety, dlažba, plynový kotel, pračka, myčka, indukční varná deska.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  32 000 Kč / 1 346 €
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 2.626 Kč měsíčně. Záloha na spotřebu energií se hradí zvlášť (plyn 5.620 Kč/měs., elektřina 600 Kč/měs.).
 • Celková plocha
  90 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100475
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.