Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Přehled jednotek

Informace

Rezidence U Nikolajky

V minulosti pokrývaly slunný svah pod Malvazinkami vinice. Dnes patří k oblíbeným rezidenčním adresám: život tu plyne na dosah rušného dění v centru, přitom ale v klidu a v zeleni. V těsném sousedství historické usedlosti Nikolajka poutá pozornost zdobná vila, která na pražský Smíchov vnáší uvolněnou, lázeňskou atmosféru. Nabízí 18 atraktivních bytů, od komorních studií po velkorysý penthouse s terasou a samostatnou garáží.

O projektu
Působivá neorenesanční vila se secesními prvky z roku 1911 prošla nákladnou rekonstrukcí, která respektovala původní členitou dispozici domu. Rezidence U Nikolajky tak nyní nabízí 18 apartmánů s krásnými výhledy na Prahu a variabilní výměrou. Pohodlí obyvatel vylepšují nově vybodovaná krytá garážová stání i výtah. Dům je obklopený udržovanou zahradou.

Byty
Na šesti podlažích nabízí Rezidence U Nikolajky 18 apartmánů s dispozicemi od 1 + kk po 4 + kk a výměrou od 40 do 182 m2. K vysokému standardu vybavení patří kvalitní dubové podlahy, designová koupelnová sanita LAUFEN, nová špaletová okna s izolačními dvojskly, bezpečnostní a protipožární repliky původních vstupních dveří u každého z bytů či trendové vnitřní dveře. K některým bytům bude k dispozici sklep a garážové stání za příplatek.

Lokalita
Táhlá ulice U Nikolajky je plná zeleně a protíná památkovou zónou Smíchova. Na jedné straně ji lemují noblesní činžovní domy, na opačném konci ústí do tradiční vilové čtvrti Malvazinky s množstvím stylových prvorepublikových vil. V pěším dosahu jsou upravené parky či malebné, citlivě zrekonstruované historické usedlosti Nikolajka a Santoška, které dodávají lokalitě osobitý charakter. V blízkosti najdete několik oblíbených restaurací, mateřskou školku, zimní stadion, poštu i řadu malých obchodů a služeb.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2
 • Půdorys 3
 • Půdorys 4
 • Půdorys 5
 • Půdorys 6

Přehledová tabulka

 • Adresa
  U Nikolajky, Praha 5, Smíchov
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42843

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další developerské projekty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.