Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Přehled jednotek

Informace

VANGUARD

Vanguard Prague. Unikátní loftový projekt, o němž se v Praze mluvilo už dlouho předtím, než začal vznikat. Bývalá továrna na letecké přístroje prochází proměnou v moderní rezidenci určenou tomu, kdo touží po originálním bydlení. Pro obdivovatele techniky, kteří se cítí dobře v industriálním prostředí charakterizovaném surovým pohledovým betonem, sklem a přesnými úhly. Pro ty, kteří se nebojí výšek a umí si užít výhledy z budovy vysoké jako Petřínská rozhledna. Projekt Vanguard Prague s atmosférou New Yorku je novou dominantou transformující se čtvrti Modřany, která ožívá díky novým rezidenčním komplexům s profesionálně založenými parky a rozšiřující se nabídkou služeb. Termín dokončení 2Q r. 2023.

O projektu
Budovu vlastnila společnost na výrobu leteckých palubních přístrojů, jejíž historie sahá až do r. 1925. Později byla známá pod značkou Mikrotechna Modřany. V 90. letech zde sídlila státní společnost Telecom, později zde byly kanceláře a umělecké ateliéry. Současná podoba budovy vzniká podle návrhu ing. arch. Petra Drexlera, interiéry vzorových bytů mají na starost renomovaná studia OOOOX, ID_arch a Ivanka Kowalski. Projekt nabídne svým obyvatelům skvělé zázemí k trávení volného času i dostatek parkovacích míst i sklepů, nabíjecí stanice pro elektromobily. Jedinečným prvkem a pražským unikátem je autovýtah, který vede až do 13. podlaží. Pro pohodlí obyvatel domu je připraveno wellness, fitness, kardio zóna, cinema/party room, prosklený bazén, sauna, lobby, vše v prvotřídním designu. Recepce bude poskytovat concierge službu, na společné střešní terase vzniká komunitní prostor se saunou i grilovacím místem.

Byty
Svoboda & Williams na základě exkluzivního pověření nabízí 8 bytových jednotek. "Crème de la crème“ celého projektu, 4 penthousy a 4 světlé a vzdušné lofty o podlahové ploše od cca 68 m2 až po téměř 300 m2, s terasami a výškou stropů až přes 4 metry, díky níž je možné v bytech vybudovat patro a zvětšit tak obytnou plochu. Jednotky jsou orientované buď na sever směrem k centru, nebo na jih k Chuchelskému háji a soutoku Vltavy s Berounkou. Byty se prodávají ve stavu shell & core, nebo mohou být dokončeny ve spolupráci s architekty. Jejich pojetí interiérů lze vidět ve 2 vzorových bytech. Lofty v sousedství autovýtahu mají přímo u bytu parkovací stání, kam se vejdou až 3 vozidla. K vysokému standardu budovy patří zdvojené příčky mezi jednotkami, prosklené příčky s požární odolností, bezpečnostní protipožární dveře, videotelefony, rekuperace pro automatický přísun čistého vzduchu, u loftů v 9.–13. podlaží klimatizace.

Lokalita
Oblast prochází v posledních letech zdařilou přeměnou z průmyslového předměstí na moderní městskou čtvrť „krátkých vzdáleností“, s upravenou zelení a širokými možnostmi sportovního vyžití. Centrum je dostupné autem přímou cestou po nábřeží, která mimo špičku zabere jen okolo 10 minut. Pohodlná je však i jízda tramvají, vlakem nebo na kole po příjemné cyklostezce vedoucí mimo silnice. V blízkém okolí funguje mateřská a základní škola, Rakouské gymnázium, Klasické gymnázium Modřany nebo Prague British International School. V dosahu jsou supermarkety a další obchody, u domu je autosalon a čerpací stanice, privátní zdravotnické centrum, kavárna i četná sportoviště včetně devítijamkového golfového hřiště. Velmi rychlý je nájezd autem na Městský okruh i Jižní spojku.

Inzerované byty jsou pouze výběrem ze 150 dostupných jednotek.

Přehledová tabulka

 • Adresa
  Československého exilu, Praha 4, Modřany
 • Parkování
  Venkovní parkovací stání, podzemní garáž sousední budovy přístupná tunelem, autovýtah k vybraným loftům
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  39432

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další developerské projekty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.