Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Přehled jednotek

Informace

Londýnská 54 a 56

Na rozhraní Nového Města a Vinohrad, ve výrazné a architektonicky významné funkcionalistické budově bývalé Vinohradské záložny, právě vznikl developerský projekt Londýnská 54 a 56, který zahrnuje 31 reprezentativních bytů ve vysokém standardu, s okny na jihozápad do ulice i do klidného vnitrobloku, s balkony či terasami. Budova kombinující uznávanou českou funkcionalistickou architekturu s moderními interiéry ve stylu světových metropolí, stojí na atraktivním místě v centru města a zároveň blízko upravených parků.

O projektu
Sedmipodlažní nárožní funkcionalistický palác, který byl dokončen v r. 1933 dle návrhu architektů Václava Vejrycha a Kotěrova žáka Jaroslava Kabeše, právě prošel nákladnou rekonstrukcí společných prostor i interiérů, díky níž zde vzniklo celkem 31 bytových jednotek. Pro budovu je charakteristické čtvrtkruhové nároží mezi dvěma arkýřovými pylony, pět podlaží se zaoblenými balkony završuje terasa. Architektonické studio QUADRATA, které stojí za novou tváří budovy, si dalo za cíl zachovat původní koncept budovy, který ale bude zároveň vyhovovat současným požadavkům na moderní bydlení. Jedním z novodobých prvků bude prosklený výtah.

Byty
V budově vzniklo celkem 31 bytů: 2 x 1+kk; 3 x 2+kk; 8 x 3+kk; 13 x 4+kk; 3 x 5+kk; 1 x 6+kk. K většině jednotek bude přiléhat balkon či terasa, k dokoupení budou sklepní kóje. Dva největší byty jsou v nabídce ve stavu white walls, ostatní jsou dokončené. Standard vybavení zahrnuje dřevěné lakované masivní dvouvrstvé podlahy kladené ve vzoru stromečku s bílou obvodovou lištou, velkoformátovou dlažbu a obklady Graniti Fiandre v dekoru přírodního kamene, sanitu Hansgrohe, koupelnovou keramiku Vitra, bezpečnostní vstupní dveře, bezfalcové interiérové dveře, dřevěná eurookna s tepelně-izolačními dvojskly (7. NP trojskly) nebo videotelefon. Vytápění a ohřev TUV bude zajišťovat centrální kotelna.

Lokalita
Náměstí Míru s kostelem sv. Ludmily, krásně upravené parky Grébovka či Riegrovy nebo Čelakovského sady, Národní muzeum. Tato všechna místa jsou v pěším dosahu. Zároveň lze bez problémů využívat hromadnou dopravu, téměř u domu je stanice metra a zastávky tramvají I. P. Pavlova, v budoucnu blízko přibude v docházkové vzdálenosti stanice metra linky D. Okolí je plné restaurací, kaváren a obchodů, ale také divadel a dalších kulturních institucí, pro běžný život je výhodou široký výběr z kvalitních škol.

Přehledová tabulka

  • Adresa
    Londýnská, Praha 2, Vinohrady
  • PENB
    C
  • Referenční číslo
    42736

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další developerské projekty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.