Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Přehled jednotek

Informace

LuxApartments

Nově vzniklý komplex prémiových apartmánů LuxApartments se rozprostírá na břehu jezera v Penati Golf Resort. High-end projekt v obci Šajdíkove Humence, vzdálený jen hodinu cesty autem z Bratislavy i Brna, nabízí kromě prémiového 36jamkového golfového hřiště i privátní bydlení s výhledem a přímým vstupem do jezera. Apartmány jsou vhodné pro milovníky golfu i pro ty, kteří hledají víkendový únik od ruchu velkoměsta do přírody.

O projektu
Jediný a uzavřený rezidenční komplex v areálu Penati Golf Resort bude tvořit 5 rezidencí s privátní pláží a soukromou příjezdovou cestou s vrátnicí. Každá rezidence se bude skládat ze dvou apartmánů s terasami a předzahrádkami v přízemí (2pokojový a 3pokojový), tří apartmánů s terasami v patře (2x 1pokojový a 1x 2pokojový) a prostorného střešního penthousu (4pokojového). V podzemí se nachází garáže pro golfové vozíky, sklepní kóje a prádelna. Před domem jsou k dispozici vyhrazená parkovací stání. Díky své poloze a kvalitě provedení představují apartmány jedinečnou investiční příležitost.

Apartmány
Apartmány disponují výměrami od 33 m2 do 157 m2. Každý apartmánový viladům má výhledy přímo na jezero a exteriér v podobě zahrádky v přízemí nebo terasu. Střešní penthousy mají pro zvýšený komfort vstup do interiéru přímo z výtahu. Standardy ekologické stavby z CLT panelů vyráběných na míru v Rakousku jsou zfinalizované vysoce kvalitními přírodními materiály. Byty se prodávají ve stavu white walls s vypínači a zásuvkami značky NIKO, vzduchotechnikou Mitsubishi, vstupními protipožárními dveřmi a exteriérovým stíněním Lockscreen. 

Lokalita
Malebná klidná lokalita představuje dokonalý odpočinek v objetí přírody a soukromého resortu s nejlepším golfovým hřištěm na Slovensku, pouze necelých 100 km od Bratislavy i Brna. V rozlehlém areálu se dá odpočívat pasivně i aktivně, kromě golfu je zde možnost cykloturistiky, nordic walking, pěších procházek, vodních kol, vyjížděk na loďkách i plavání. Na své si zde přijdou příznivci sportovního rybolovu, tenisu či inline bruslí. Nechybí ani dětské hřiště a restaurace. V blízkosti projektu Penati Golf Resort se plánuje výstavba nového centra s wellness, farmářskými potravinami, nabídkou čerstvých potravin, restaurací nebo 24hodinovým fitness.  

Možnost financování do výše 70 % i hypotečním úvěrem.

Více informací
o projektu.

Přehledová tabulka

 • Adresa
  Šajdíkove Humence, Šajdíkove Humence
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  41324

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další developerské projekty v lokalitě Trnavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.