Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Přehled jednotek

Informace

Přístav

Přístav je místo představující bezpečí. Kde může člověk spočinout, než se vypraví za dalším dobrodružstvím. Statický bod, okolo nějž plyne voda. Každý ze 14 domů v projektu u Orlické přehrady přesně takové místo nabídne. Místo, kde je možné odpočívat od ruchu města. Necelou hodinu jízdy od metropole. S vůní dřeva a výhledem na třpytící se hladinu. V prvotřídním designu z pera proslulého amerického architekta Jamese Cutlera. 

O projektu

Komorní komplex se bude skládat ze 14 typových domů citlivě zasazených do prosluněné stráně svažující se ke břehu přehrady. Husté lesy obklopující pozemek zaručují dokonalé soukromí. Respekt k přírodě potvrzuje udržitelný přístup k celé stavbě. Materiály byly zvoleny tak, aby každý dům přirozeně stárnul, roky mu budou přidávat na unikátnosti a kráse. Dřevo získá patinu, postupně se bude zvětšovat kontrast mezi jemnými a hrubými povrchy. Namísto klimatizace zajistí optimální teplotu zapuštění stavby do svahu, k příjemnému ovzduší přispějí i zelené střechy. Jihovýchodně orientovaná okna od podlahy ke stropu s rámy z modřínu bude možné zastínit dřevěnými roletami, které nezabrání přístupu měkkého denního světla.

Domy
Dispozice dvoupodlažních domů s podlahovou plochou okolo 140 m2 je 3+1 nebo 4+1, s důmyslně oddělenou denní a klidovou zónou. Každý dům bude mít 2 koupelny, podlahy budou z masivního dřeva Douglasky, stropy ze surového betonu. Pro každou jednotku bude připraveno 1 parkovací stání ve vlastní garáži, umístěné v horní úrovni objektu, a 1 místo pro loď u soukromého mola.

Lokalita
V Čechách naprosto ojedinělá lokalita na břehu největší přehrady na Vltavské kaskádě. V létě nabízí možnost jachtaření, surfování, koupání i rybaření, v zimě jedinečný zážitek z bruslení na ohromné ploše s krásnými výhledy. Okolí tvoří téměř nedotčená příroda Benešovské pahorkatiny, středočeský ráz krajiny zde přechází do Jihočeského kraje, přitom cesta z Prahy nezabere více než hodinu. Doba jízdy se ještě zkrátí po dokončení dálnice D3, která ukrátí čas a zároveň se této unikátní lokalitě obloukem vyhne. Jako důkaz čistoty a klidu zdejší krajiny může sloužit přítomnost největšího českého dravce orla mořského. Pohled na jeho majestátnost umožní vytěsnit z hlavy všechny starosti všedního dne.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku www.pristav.cz.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2
 • Půdorys 3
 • Půdorys 4
 • Půdorys 5

Přehledová tabulka

 • Adresa
  Orlická přehrada, Příbram, Milešov
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  40792

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další developerské projekty v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.