Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Přehled jednotek

Informace

Residence Hradešínská

„Život se nepíše, život se žije.“ Josef Čapek. Spisovatelé, architekti, žurnalisté, umělečtí kritikové, ti ovlivňovali dění v 1. republice včetně výstavby. I proto vzniklo tolik krásných nadčasových staveb. Královské Vinohrady se staly součástí Prahy v roce 1922, v této době zde byla vystavěna také Kolonie svobody. V obklopení mnoha významných vil nedávno vznilka moderní rezidence vytvořená s respektem ke zdejšímu prostředí prosycenému prvorepublikovou atmosférou.

Projekt:
Rezidence nabízí 13 unikátních bytů, z nichž nejmenší má rozlohu 118 m2. K pohodlnému parkování obyvatelům slouží 50 garážových stání. Výjimečný energeticky úsporný dům s recepcí, výtahem, kamerovým systémem a zabezpečením je zcela bezbariérový a obklopený pečlivě udržovanou zahradou.

Byty:

Velkorysé prostory opticky ještě rozšiřují velkoplošná dřevěná okna stíněná předokenními elektricky ovládanými roletami. Byty mají zpravidla orientaci na několik světových stran, sluneční paprsky tak během dne prosvětlí všechny místnosti. Terasy v horních patrech poskytnou panoramatické výhledy na město, k přízemním bytům budou privátní zahrady. Ke standardu budou patřit dubové masivní parkety, systém řízeného větrání s rekuperační jednotkou, špičkové sanitární vybavení nebo příprava na inteligentní systém.

Lokalita:
Secesní i novější činžovní vily na jedné straně, noblesní vily na straně druhé. Čtvrť, kde žilo mnoho významných prvorepublikových osobností včetně bratří Čapků nebo Jana Kotěry. Místo zpříjemňují rozsáhlé zelené plochy pro relaxaci Grébovka a Riegrovy sady a dokonalá infrastruktura včetně husté sítě městské dopravy. V pěším dosahu je několik mateřských a základních škol, divadlo, restaurace, kavárny a trendy bistra, množství malých obchůdků i velké nákupní centrum nebo farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad. Centrum je linkou metra A nebo tramvají vzdáleno jen pár minut jízdy.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Adresa
  Hradešínská, Praha 10, Vinohrady
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  29501

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další developerské projekty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.