Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Jaselská 33

Projekt Jaselská 33 nabízí 10 bytových jednotek umístěných ve dvou nejvyšších patrech zrekonstruovaného domu. K dispozici jsou podkrovní byty s galeriemi a také byty s terasou. Dispozice jednotek jsou od 2+kk do 3+kk s rozlohou od 57 do150 m2. Plánovaný termín dokončení rekonstrukce je na podzim roku 2023.

Lokalita
Bytový dům stojí na nároží ulic Dejvická a Jaselská v Praze 6. V blízkém okolí naleznete plnou občanskou vybavenost odpovídající širšímu centru hlavního města. V docházkové vzdálenosti jsou školy, obchody, restaurace, zdravotnická zařízení, bankomat, pošta, sportoviště, zastávky MHD, železniční stanice, ale také divadla, galerie a muzea. Okolí je zároveň velice bohaté na zeleň a prostor pro odpočinek, který nabízí Park Charlotty Garrigue Masarykové, Lumbeho zahrada, Královská zahrada, Chotkovy sady, Letenská pláň a rozlehlá Královská obora Stromovka s rybníky, hřišti a planetáriem. Nedaleko nemovitosti je také silniční napojení na městský okruh.

Přehledová tabulka

  • Adresa
    Jaselská, Praha 6, Dejvice
  • PENB
    G
  • Referenční číslo
    101642

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.