Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Přehled jednotek

Informace

Green Hills

Ucelený soubor rodinných domů a pozemků na úžasně klidném místě s čistým vzduchem a nádhernými výhledy. Přímo u lesa v CHKO Křivoklátsko mezi Královým Dvorem a Berounem, několik minut jízdy po dálnici D5 od západního okraje Prahy.

O projektu
Projekt Green Hills se skládá z několika pozemků a rodinných domů s nádhernými výhledy do okolní kopcovité krajiny. Celkem v rámci projektu vznikne 25 domů. Je určen pro klienty, kteří ocení blízkost přírody, čistý vzduch, bezpečí, hustou síť cyklistických a turistických tras i pohodlnou vzdálenost od všeho potřebného. Nabízí možnost koupě rodinných domů, stavebních pozemků nebo realizaci domu na klíč. Projekt nabízí 3 typy domů – jednopodlažní bungalov Meadow View s dispozicí 4+kk (užitná plocha cca 123 m2), patrový Oak House (4+kk, cca 226 m2) a na největších pozemcích Sky Line o dispozici 5+kk a užitné ploše až 289 m2, popř. Sky Line Panoramatic (6+kk, 324 m2).

O nemovitostech
Velikost pozemků se pohybuje od 600 m2 až po 2762 m2. Kaskádovité uspořádání zajišťuje dostatek soukromí. Všechny pozemky mají přípojku vody, kanalizace, elektřiny i plynu. Koeficient zastavitelnosti je 20%. K pozemkům byla vybudována asfaltová komunikace včetně veřejného osvětlení. Z domů a zahrad se otevírají nádherné výhledy do okolní kopcovité krajiny. Vybraný dům bude možné uzpůsobit dle přání a potřeb budoucích obyvatel, některé domy jsou již vystavěny a připraveny k nastěhování. Ke standardu patří černá střešní krytina KM Beta Elegant, silikonová fasádní omítka v bílé barvě, bílá plastová okna RI s trojskly, lepené vinylové podlahy Quick Step, bílé interiérové falcové dveře Prüm, vstupní plastové dveře, vypínače a zásuvky ABB LEVIT, optický kabel Eurosignal, povrch parkovacího stání z betonové dlažby, betonová nádrž na dešťovou vodu, plot z ulice s dřevěnou či kovovou výplní. Vytápění plynovým kotlem BOSCH či elektrokotlem RAY. 

Lokalita
Pozemky se rozkládají na jižním svahu pod zalesněným vrchem Děd v obci Králův Dvůr – Zahořany. Do 5 minut jízdy je vzdálena mateřská a základní škola, sportovní hala nebo poliklinika, další občanská vybavenost funguje v sousedním Berouně, královském městě s historickým jádrem. Místo má výjimečnou polohu mezi CHKO Křivoklátsko a CHKO Český kras a zároveň umožňuje být za pár minut u stanice metra Zličín. 

Přehledová tabulka

 • Adresa
  Beroun, Králův Dvůr
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  101509

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další developerské projekty v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.