Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Kanceláře, 3. patro

Reprezentativní světlé kancelářské prostory k pronájmu ve 3. patře v neobarokním bankovním paláci, který pochází z projektu vídeňského architekta Emila von Förstera a českého sochaře Antonína Poppa. Budova byla postavena v letech 1894 až 1896 a mezi její výrazné rysy patří hlavní průčelí, které je členěno rizalitem a zasahuje přes tři okenní osy, předstupující balkónky, vstupní chodba, která je zdobena štukovými reliéfy a také honosné reprezentativní tříramenné schodiště, které je rovněž zdobené štukovou výzdobou. Budova je také od roku 1994 památkově chráněným objektem.

Lokalita:
Budova se nachází v prestižní lokalitě v ulici Na Příkopě, která patří mezi nejvyhledávanější obchodní adresy v Praze. Výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou – poblíž se nachází stanice metra Můstek (trasa A, B), Náměstí Republiky (trasa B) a tramvajová zastávka Václavské náměstí.

Vybavení a služby:
Ústřední topení
Chladící jednotky
Otevíratelná okna
Světlá výška 2,3 – 3,2 m

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  12.50 € za m² / 306 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  3.80 EUR za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  1 026 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  38538
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.