Přehled jednotek

Kancelářské prostory

Moderní efektivní kancelářské prostory k pronájmu v novém komplexu s unikátní architekturou z dílny Afarch-Aulík Fišer architekti, který bude k dispozici od Q4 2023. Unikátním prvkem objektu bude velkorysé atrium s relaxačními zónami a vodními prvky a pobytová střešní terasa se zelení pro nájemce. Budova cílí na zelenou certifikaci BREEAM na úrovni Excellent.

Velikost typického podlaží bude 3 700 m2, kancelářské jednotky budou dělitelné od velikosti 300 m2. Pro nájemce bude k dispozici až 330 parkovacích stání a 100 parkovacích míst v podzemních garážích. Samozřejmostí je rovněž nabíjecí stanice pro elektromobily, kolárna se šatnami a sociální zázemí. V docházkové vzdálenosti se bude nacházet veřejně přístupný přírodní park Nové Roztyly pro odpočinek a relax včetně široké nabídky sportovního využití – běžecká dráha, cyklostezky, tenisové kurty a další.

Lokalita:
Výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou – přímo u stanice metra Roztyly (trasa C), autobusového terminálu městských i příměstských linek a autobusových zastávek linek 135, 203, 401 a 911. Snadné napojení na dálnici D1 (směr Brno, Vídeň), Městský okruh, letiště a dálnici D5 (směr Německo). V těsné blízkosti budovy – restaurace, supermarket, lékárna, kavárna, školky a školy včetně nákupního a zábavního centra Westfield Chodov, které se nachází 1 zastávku metrem, 5 minut jízdy autem.

Vybavení a služby:
Sloupový konstrukční systém (minimální modul kanceláře 2,7 m)
Světlá výška 3 m
Zdvojené podlahy vybavené podlahovými krabicemi
Prosklená fasáda se stíněním
Centrální systém ventilace s kapacitou 50 m3/hod./ps
Stropní čtyřtrubkové fancoily
Rozebíratelný podhled se zapuštěným LED osvětlením
Záložní diesel generátor
Sprinklery
Požární systém
CCTV
Building management system
Vstupní systém přes turnikety
Nabíjecí stanice pro elektromobily
Certifikace – BREEAM Excellent

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2
 • Půdorys 3

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41156
 • Měsíční nájemné
  18.50 - 19.50 € za m² / 468 - 493 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  176 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  23 000 m²
 • Volná plocha k pronájmu
  9 338 m²
 • Parkování
  125 EUR
 • PENB
  B
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.