kanceláře, 2. patro

Kanceláře k pronájmu ve 2. patře v prostorném palácovém objektu s puristicko-funkcionalistickými prvky navržené českým významným architektem první poloviny 20. století Josefem Gočárem. Na realizaci se podílel i český malíř Rudolf Kremlička či pražský německý architekt Friedrich Ehrmann. Kanceláře jsou vybaveny v rámci standardu bez nábytku.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou. V docházkové vzdálenosti stanice metra Muzeum (trasa A, C), Můstek (trasa A, B) a Hlavní nádraží (trasa C), tramvajové zastávky Václavské náměstí, Muzeum, Vodičkova, Jindřišská a železniční nádraží Praha hlavní nádraží. V blízkosti plná občanská vybavenost – kavárna, divadlo, restaurace a obchody v pasáži.

Vybavení a služby:
Recepce
Ostraha 24/7
Elektronický vstupní systém
Chladící jednotky
Zasedací místnost k pronájmu
Koberce
Žaluzie
Přípojky na internet
Kavárna, divadlo, restaurace, obchody v pasáži

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34515
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  140 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  221 m²
 • PENB
  D
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.