Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

servisované kanceláře

Kancelářské prostory s kompletním servisem. Objekt vyniká nejen vyhledávanou lokalitou pražských Vinohrad, ale také prostornou zahradou pokrytou Wi-Fi připojením a vlastním bistrem.

Prostory zaujmou původním historickým interiérem vkusně zkombinovaným s moderními prvky, příjemnou atmosféru navíc podtrhují výhledy do zeleně zahrady plné vzrostlých stromů. Díky tomu, že je celá zahrada pokrytá Wi-Fi připojením, zajišťuje poklidné pracovní prostředí na čerstvém vzduchu. Objekt nabízí sdílené zasedací místnosti, čtyři call budky, lounge, saunu a bar, kde si mohou nájemci objednat snídani či oběd od šéfkuchaře Pavla Buchwaldka.

Lokalita:
V okolí se nachází množství příjemných podniků, oblíbené Havlíčkovy sady a další vinohradské parky. Dobrá dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou – v docházkové vzdálenosti tramvajová zastávka Jana Masaryka a stanice metra Náměstí Míru.

Vybavení a služby:
Prostorná zahrada s Wi-Fi pokrytím
Vlastní kuchař, bistro
Zasedací místnosti
4 call budky
Lounge
Sauna

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  27 € za m² / 660 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  13 EUR za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  104 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  34020
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.